توری حصاری یا همان فنس یا حصار را می توان پر کاربرد ترین محصول در صنایع مفتولی بر شمرد. این توری در بسیاری از صنایع و ... کاربرد های فراوانی دارد. توری حصاری از جنس های فولاد سیاه ، مفتول گالوانیزه گرم و گالوانیزه گرم با روکش pvc تولید می شوند.
صنایع مفتولی پاکسیم با استفاده از مفتول گالوانیزه گرم اقدام به تولید توری حصاری کرده است. در حال حاضر صنایع مفتولی پاکسیم دارای سه دستگاه تولید توری حصاری می باشد که قادر به تولید توری حصاری در چشمه های 5.5، 6.5 و 7.5 می باشد این توری ها با توجه به سفارش مشتری با استفاده از مفتول گالوانیزه گرم از سایز 2 تا سایز 3 میلی متر تولید می شوند.
​​​​​​​

کاربرد توری حصاری:

از ابتدایی ترین موارد مصرف این نوع توری استفاده در کشاورزی و برای حصار کشی مزارع و باغ ها می باشد که به احتمال زیاد چنین چیزی را به طور فراوان مشاهده کرده اید. در واقع توری حصاری همان گونه که از نام آن بر می آید حصارکشی بسیاری از ساختمان ها و زمین ها با کاربری های مختلف برای حفظ امنیت می باشد .یکی از راه های مرزبندی و ایجاد مانع حصار کشی می باشد. بستن حصار از دیر باز با سنگ و چوب مرسوم بوده و در زمان های نه چندان دور از پرچین های طبیعی که از درختان تیغ دار و گیاهان ایجاد می کردند عملیات حصار کشی صورت می گرفت. معمولا این چنین روش های حصار کشی مشکلات فراوانی اعم از امنیت پایین، از بین رفتن بعد از یک مدت زمان و... را دارا بود اما امروزه توری حصاری و برخی محصولات مشابه توانسته است بسیاری از این قبیل مشکلات را حل کنند. برای مثال تعدادی ساختمان ها و زمین ها و فضا هایی که گاها توسط توری حصاری ، حصار کشی می شوند عبارتند از ملک های خصوصی، زمین های کشاورزی، زمین های ورزشی، کارگاه های ساختمانی، مراکز صنعتی، مراکز نظامی، راه آهن، استخر، مراکز عمومی مانند ترمینال، فرودگاه و موارد مشابه می باشند. همچنین برای ساخت قفس های حیوانات نیز استفاده می شود. یکی دیگر از کاربرد های توری های حصاری استفاده به عنوان حفاظ ساختمان ها در هنگام عملیات های ساختمانی به جهت حفظ جان کارگران و جلوگیری از سقوط کارگران می باش​​​​​​​د.​​​​​​​
​​​​​​​

توری حصاری

صنایع مفتولی پاکسیم
صنایع مفتولی پاکسیم

خرید توری حصاری


شما می توانید برای تهیه توری حصاری با قیمت  مناسب و بالا ترین کیفیت با شماره ی 09121813156 بگیرید​​​​​​​.
​​​​​​​


برچسب ها : 

توری حصاری l  فنس l توری حصاری گالوانیزه l توری حصاری با کیفیت l توری حصاری مقاوم | توری حصاری | فنس |حصار

​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​